Pokój oraz łazienka czyste, zadbane I nowoczesne. Wszystkie potrzebne rzeczy niezbędne do dłuższego wypoczynku są pod ręką lub udostępniane przez właściciela na naszą prośbę. Obsługa bardzo pomocna, życzliwa I zawsze chętna do pomocy. Lokalizacja bardzo spokojna, łatwy dojazd do centrum miasta kolejką, której z pokoju nie słychać choć jest niedaleko. Wszystkim bardzo gorąco polecam. Na pewno tu wrócę bo jakość jest na wysokim poziomie a ceny przystępne dla każdego.
Karina
/
nocowanie.pl
Bardzo przyjemny hotel! Naprawdę zasłużone 3 gwiazdki! Pokoje bardzo przytulne, czyste i zadbane. W pokojach Znajdziemy lodówkę, czajnik herbatę i kawę co jest świetnym plusem jak i inne udogodnienia, gniazdka i włączniki światła przy łóżku. Same łóżka duże i bardzo wygodne. Najniższa niespodzianka był fakt że w Tv znalazłem NETFLIXA! Więc nie będziecie się nudzic;) Śniadania bardzo smaczne duży wybór, dobra kawa z ekspresu. Obsluga przemiła i pomocna.
Kuba
/
Google
Gorąco polecam ten hotel! zamówiłam na weekend i dostałam duży apartament:) wszystko pachnie nowością, jest czyściutko, cieplutko, chętnie wrócę!!
Sabina
/
Booking.com